ODBIERZ SWOJE ZAMÓWIENIE OSOBIŚCIE

Jak do nas dojechać

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia.

FORMULARZ KONTAKTU

Czekamy na
Twoją wiadomość

  PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Najczęściej
  zadawane pytania

  Czy realizujemy dostawy bezpośrednio na inwestycję?

  Optymalizujemy proces dostaw tak, aby jak najefektywniej obniżyć koszty składowania. Materiały dostarczane są bezpośrednio, w odpowiednim czasie.

  Czy istnieje możliwość wyceny materiałów pod projekt?

  Dzięki doświadczeniu budowlanemu przez lata pracy przy realizacji inwestycji, dobieramy materiały zgodnie z projektem. Jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie, oferując przy tym konkurencyjne warunki.

  Czy nasze źródła są sprawdzone?

  Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami jak i dostawcami. Wielokrotna powtarzalność i przewidywalność stałych dostawców pomaga nam podtrzymywać budowaną renomę i jakość obsługi na najwyższym poziomie.

  Na jakie usługi dodatkowe można liczyć z naszej strony?

  Nieszablonowo podejście do współpracy z naszymi Klientami oraz dbałość o szczegóły, pozwoliło nam oferować także usługi wykonawcze. O szczegóły zapytaj w formularzu.

  Czy mogę liczyć na pomoc w doborze materiałów budowlanych?

  Oczywiście. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i pomogą na każdym etapie budowy czy inwestycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest AMK Dystrybucja Anna Krauze, os. Władysława Łokietka 10A/3, 62-320 Miłosław, NIP 789-169-50-41, REGON 360845106. Kontakt e-mail: biuro@amkdystrybucja.pl 
  Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie: https://izolacja24.pl/polityka-prywatnosci/