Podłogi

Posadzki dekoracyjne systemu SIKA

Posadzki jako element dekoracji.

Posadzki dekoracyjne systemu Sika Comforfloor oraz Sika Decodur

Poprawnie zaprojektowana i wykonana posadzka jest wizytówką nowo powstałego lub remontowanego obiektu, a w połączeniu z doskonałym oświetleniem nie jednego wprowadza w zachwyt. Sika oferuje szeroki wachlarz rozwiązań posadzkowych, które zmienią zwykłe miejsca w niepowtarzalne i oryginalne wnętrza o unikalnej atmosferze. Dla architektów, projektantów, inwestorów, wykonawców materiały posadzkowe Sika stanowią przyjazny instrument do nieograniczonego kształtowania przestrzeni zarówno obiektów handlowo-usługowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego.

Sika DecoFloor®

Gładka, samorozlewna, kolorowa posadzka o wysokich walorach estetycznych z efektem granitu Sika DecoFloor doskonale zdobi wnętrza m.in. muzeów, teatrów, banków, instytucji użyteczności publicznej czy galerii handlowych. Charakteryzuje się niską zawartością LZO. Dostępna w szerokiej palecie kolorów.

Sika DecoQuartz®

Jest to system pozwalający w prosty sposób wykonać wielobarwną posadzkę antypoślizgową R11–R13, znajdujący zastosowanie w przemyśle i na ciągach komunikacyjnych. Charakteryzuje się niską zawartością LZO. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Sika ComfortFloor®

System ten jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności uzyskania miękkiej powierzchni podłogi
(np. w przedszkolach, żłobkach, centrach fitness). Jeśli posadzka taka miałaby również tłumić dźwięki, doskonałym wyborem będzie Sika ComfortFloor Pro z dodatkową matą poliuretanowo-gumową tłumiącą hałas. Charakteryzuje się niską zawartością LZO. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.